Ekonomi

Çiftçilere iş eğitimi

ESKİŞEHİR (İGFA) -Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Tarım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı aracılığıyla çiftçi ve üreticilere verdiği desteğin yanı sıra eğitim faaliyetleri de sürüyor.

Eskişehir’de faaliyet gösteren çiftçilere ve tarımsal üretimle ilgilenen vatandaşlara tarımsal eğitimler vererek eksik olduklarını düşündükleri veya merak ettikleri alanlarda kendilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Tarımsal Eğitim Hizmet Sözleşmesi“Beylikova ilçesi” kapsamında İş idaresi” eğitimi gerçekleştirildi.

Beylikova ESMEK Eğitim Merkezi’nde düzenlenen eğitime ilçe ve mahallelerinde faaliyet gösteren çiftçi ve üreticiler katıldı. Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Sibel Benek, eğitim faaliyetlerine önem verdiklerini belirterek, tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Ziraat Mühendisi Çiğdem Canbolat yaptığı sunumda, “ Üretim ve işletme ilişkisi, işletme kuralları, yeni bir işletmenin doğuş süreçleri (girişimcilik), faaliyetlerini sürdüren işletmelerde daha yenilikçi ve girişimci olma yöntemleri (iç girişimcilik), tarım ve hayvancılıkta iş süreçleri. gibi birçok konuda değerli bilgiler verildi. Eğitim karşılıklı soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

silopiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu